Kontakt a informace o dopravě

Vážení zákaznici,

vaše dotazy a objednávky se snažím vyřizovat co nejrychleji a to do 48 hodin v pracovních dnech. Pokud se Vám do této doby neozvu, zřejmě jsem neobdržela Váš e-mail. Prosím, napište znovu na adresu info@kupendo.cz

Telefonní číslo 728 913 396 je dostupné v době 8.30 -16.00 hodin v pracovních dnech. Někdy bohužel ani v těchto hodinách  nemohu telefon vzít (řídím,  jsem mimo republiku, jsem u lékaře, zrovna balím objednávky ... .).

Prosím, zavolejte později, nebo napište e-mail. Děkuji za pochopení.

Každé objednávce se věnuji osobně, nic nevyřizuje stroj.

Osobní odběr je možný v Komorní Lhotce nebo na domluveném místě. Zboží si lze objednat a následně vyzvednout, nelze si zboží vybírat přímo na místě.

Ceník dopravy
Důležité upozornění: v případě nevyzvednutí nebo nepřevzetí balíku na dobírku mám ze zákona právo požadovat po zákazníkovi úhradu za dopravu.  Možnost změny dodání čí vyzvednutí balíčku lze jednoduchou formou, kterou nabízí Česká pošta v informačním mailu o vaší zásilce.  Bohužel jsem se takto rozhodla na základě  čím dál častěji nevyzvednutých balíku.

Česká pošta:

Balík do ruky (DR)         105,- s dph

Balík na poštu (NP)        95,- s dph

Balík do Balíkovny         69,- s dph

Způsob platby:

Převod na účet               ZDARMA

Dobírkou při převzetí       32,-

V případě, že se zboží  musí poslat více než jedním balíkem, zákazníka informuji a domlouvám se na individuálním postupu.

Zvolíte-li si platbu dobírkou, zboží expeduji do 1-3 pracovních dnů, podle množství objednávek. Praxe je většinou taková, že např. ve středu objednáte a ve čtvrtek objednávku expeduji.

Zvolíte-li si platbu bankovním převodem, na Vámi uvedený mail obdržíte platební údaje a zboží pak expeduji v nejbližším možném termínu po  připsání částky na bankovní účet.

Objednávky zpracovávám co nejrychleji, termíny dodáni neprodlužuji, ale mám jen jeden pár rukou a jeden pár nohou :-) .

 

Prodejcem na www.kupendo.cz je:
Monika Opacká
IČ 06782582
DIČ CZ7751254951
Evidována v Živnostenském rejstříku Městského úřadu Třinec.
Sídlo Komorní Lhotka 396, Komorní Lhotka, 73953  
                                                       Prodejce je současně provozovatelem e-shopu.