Úvod »ODLITKY, SOCHY A RELIEFY» Oválky 3 - sada odlitků - 2. jakost


        

Oválky 3 - sada odlitků - 2. jakost

img

 

Číslo produktu: AS21
40,00 Kč (1,5200 EUR)
naše cena bez DPH: 24,79 Kč (0,9421 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
30,00 Kč (1,1400 EUR)

2. jakost z důvodu "okousaného" největšího oválku. Lze obrousit pilníčkem nebo smirkovým papírem, nebo zaretušovat ubrouskem.

Ručně odlévané reliéfy drobných ozdob s motivem oválů, určené ke zdobení krabiček, zrcadel, rámečků, věnečků či jiných dekoračních předmětů

Velmi příjemný polotovar pro malování akrylovými či vodovými barvami, možno doplnit flitry, pastami, nalepit magnetku. Možno nalepit ubrousek nebo papír na decoupage.

Rozměry 10x7cm, 7x5 cm, 5x3,5 cm. Oválky jsou vypouklé. Pevné, suchý výrobek krásně "zvoní". Obsahuje přesně ty části, které jsou na fotografii.

Polotovary - reliéfy a sochy jsou vytvořeny z bílého prášku a vody, s použitím forem.

Jsou řádně vysušeny, polotovar je lehčí než klasická sádra, je možno je dekorovat akrylovými či vodovými barvami, lepit na podklady pomocí silikonu, zapracovávat do dřevěných základů, zdobit folií Design-metal, můžete do nich vrtat, smirkovat je, přilepit magnet nebo šňůrku na zavěšení. S polotovarem mohou pracovat i děti.

Polotovary vyrábíme ručně, každý kus zvlášť. Při objednávce více kusů je potřeba počítat s delší dobou na výrobu odlitku.