Dotazy a kdo jsme

Milí naši zákazníci,

vaše dotazy a objednávky se snažíme vyřizovat co nejrychleji, do 24 hodin v pracovních dnech. Pokud se Vám do této doby neozveme, zřejmě jsme neobdrželi Váš e-mail. Prosím, napište znovu, adresa je info@kupendo.cz

Telefonní číslo 728 913 396 je dostupné v době 8.30-16 hodin v pracovních dnech. Pokud jsme mimo ČR nebo u lékaře, prosíme, zavolejte později, nebo napište e-mail. Děkujeme za pochopení.

Snažíme se o co nejširší dřevěný a ze dřeva vycházející sortiment polotovarů pro další tvoření. Máme velmi rádi vás, naše zákazníky, každé objednávce se věnujeme osobně, nic nevyřizuje stroj. Vyhovíme, pokud je to v našich silách. Máme rádi vůni dřeva, vaše krásné výrobky z našich polotovarů a pohodu.

Přejeme i vám všem radost ze života.

Kde nás najdete ?

Nákupní sklad je v Českém Těšíně - Svibici, nákupní středisko Kysuca, vjezd z ul. Čáslavská přímo k vykládací rampě.

Dojezd následovně: ve směru od centra Českého Těšína směrem na Třinec vpravo míjíte LIDL, následuje přechod pro chodce se semaforem. IHNED za semaforem vpravo, jedete kolem restaurace Dělo /vidíte vlevo/, stále po hlavní cestě, až uvidíte vpravo kopeček tak do toho kopečku po vedlejší silnici. Na kopečku uvidíte vpravo parkoviště, projedete kolem, míjíte autobusovou zastávku vpravo a HNED za ní je vpravo retardér, pojedete tedy přes retardér, ke konci ulice uvidíte vlevo nižší budovu s větším parkovištěm. Tam vjedete a jste u nás. Na rampu vedou jedny schůdky, hned vpravo od nich jsou dveře, vedle dveří zvonky.

Ve skladu nejsme trvale, vždy až PO DOMLUVĚ na čísle 728 913 396. Je opravdu nutno se domluvit předem, nejlépe několik dní, abychom ve skladu určitě byli. NEPŘIJÍMÁME platby v hotovosti.