Dotazy a kdo jsme

Milí naši zákazníci,

vaše dotazy a objednávky se snažíme vyřizovat co nejrychleji, do 24 hodin v pracovních dnech. Pokud se Vám do této doby neozveme, zřejmě jsme neobdrželi Váš e-mail. Prosím, napište znovu, adresa je info@kupendo.cz

Telefonní číslo 737 30 74 10 je dostupné v době 7-17 hodin v pracovních dnech. Pokud jsme mimo ČR nebo u lékaře, prosíme, zavolejte později, nebo napište e-mail. Děkujeme za pochopení.

Trochu historie:

Duben 2010 - založení e-shopu Eva Drašnarová a Břetislav Snášel, manželský miniteam
Září 2012 - stáváme se plátci DPH
Červen 2016 - posílila naše řady Monika Opacká
Leden 2017 - do týmu přichází Vojta


Snažíme se o co nejširší dřevěný a ze dřeva vycházející sortiment polotovarů pro další tvoření. Máme velmi rádi vás, naše zákazníky, každé objednávce se věnujeme osobně, nic nevyřizuje stroj. Vyhovíme, pokud je to v našich silách. Máme rádi vůni dřeva, vaše krásné výrobky z našich polotovarů a pohodu.

Přejeme i vám všem radost ze života.

Kde nás najdete ?

Nákupní sklad je v Českém Těšíně - Svibici, nákupní středisko Kysuca, vjezd z ul. Čáslavská přímo k vykládací rampě.

Dojezd následovně: ve směru od centra Českého Těšína směrem na Třinec vpravo míjíte LIDL, následuje přechod pro chodce se semaforem. IHNED za semaforem vpravo, jedete kolem restaurace Dělo /vidíte vlevo/, stále po hlavní cestě, až uvidíte vpravo kopeček tak do toho kopečku po vedlejší silnici. Na kopečku uvidíte vpravo parkoviště, projedete kolem, míjíte autobusovou zastávku vpravo a HNED za ní je vpravo retardér, pojedete tedy přes retardér, ke konci ulice uvidíte vlevo nižší budovu s větším parkovištěm. Tam vjedete a jste u nás. Na rampu vedou jedny schůdky, hned vpravo od nich jsou dveře, vedle dveří zvonky.

Ve skladu nejsme trvale, vždy až PO DOMLUVĚ na čísle 737 30 74 10 - Eva. Je opravdu nutno se domluvit předem, nejlépe několik dní, abychom ve skladu určitě byli. Od 1. 3. 2017 NEPŘIJÍMÁME platby v hotovosti.